Skip to content

Per FinBee uždirbom 10.000 Eur

finbee atsiliepimai

Praėjo 7 metai, kai buvo startuota su FinBee P2P platforma. Verta paminėti, jog Savy ir FinBee yra ilgiausiai trunkantis investavimo eksperimentai. Puiki patirtis ir geri rezultatai. Deja, kaip ir daugumoje investavimo instrumentų taip su FinBee praeities rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ateityje.

Viskas prasidėjo 2015 metų rugpjūtį, kai pastačiau avilius, iš kurių bemaž kasdien gaudavau medaus.

FinBee portfelis 2015 – 2022 m.

Auksiniai laikai, kuriuos gera prisiminti ir kitiems pasakoti. Nors portfelis taip niekad ir nepasiekė 20k Eur; be to, buvom stabtelėje ir nusigryninę lėšas 2018 – 2020 m. bet laikas visagalis. Per tą laiką visgi sugebėjom uždirbti 10.000 Eur prieš mokesčius:

9.424 (palūkanos) + 264 (vėlavimo palūkanos) + 418 (antrinės rinkos pelnas/nuostolis) – 123 (sumokėti mokesčiai) = 9.983 Eur pelnas prieš mokesčius

FinBee KPIs

Dabar portfelis išdžiuvo taip kaip Nerį rugpjūtį ištinka stichinė sausra. Beliko liesi 2.000 Eur. Iš kurių 60 proc. pilvais plaukiantys karosai – nemokios paskolos. Kaip pastebėjau iš aukščiau pateikto grafiko dažnu atveju, pagrąžinimai iš nemokininkų sujuda spalio – gruodžio mėnesį. Gal čia antstolių darbo specifika ar pan. Bet kad sugrįžtų 1.177 Eur paskolų, kurios dabar vėluoja daugiau negu 91+ dienų praeis dar ne viena žiema. Įšalas čia bent dešimtmečiui.

Dabar kodėl gerai FinBee:

  • reguliarios pajamos. Kasmėnesinės, kas savaitinės, kas dieninės. Kas mėgsta pinigų srautų tai suprantama P2P platforma.
  • grąžą daugiau nei 10 proc. prieš mokesčius net saugiausiu variantu. Nebent labai nesiseka ir visi paskolų gavėjai nemokininkai.
  • patikrinta laiko komanda ir kompanija.
  • atidirbta platforma, KPI, dashboard’as.

Puikus įrankis padiversifikuoti portfeliui.

Mano atveju, kodėl išeinu iš šios P2P platformos:

  • atsiradę, nors ir simboliniai mokesčiai – išbalansuoja mąstymą. Offtopic – nepritariu PVM mažinimui šildymui – išbalansuoja nusistovėjusią sistemą.
  • paskolos be turto įkeitimo.
  • metai iš metų mažėjanti grąža.
  • auganti vėlavimų rizika.
  • P2P sąlyginai reikalaujantis dėmesio investavimo įrankis. Iš konteksto iškrentantis reikalas, nes vis dar lieku HeavyFinance ir EstateGuru P2P platformose.
Mėnesinis uždarbis tenkantis 1.000 Eur portfeliui

Suk devynios, rezultatai traukiasi – o tai naujiena. Kas seka informacija, matyt, jau patys susigaudė ar pastebėjo iš savo galutinių eilučių.

Dabar parduodu paskutines paskolas FinBee ir permetu pinigus į žemės ūkį (HeavyFinance), nes šios dvi platformos pakabintos ant Payseros ir žiūrėsim ką atneš rytojus.

Žymos:

1 komentaras “Per FinBee uždirbom 10.000 Eur”

  1. Gera apžvalga. Grąža atrodo neįtikėtinai gerai. Aš gyvenu Švedijoje ir P2P platforma per kurią investuoju generuoja 8,19% vidutinę metinę grąžą. Nuo jos 30% mokesčiai valstybei ir 10% mokestis platformai… Privalumas tas, kad pačiam nereikia atsirinkinėti paskolų bei jokio vargo su deklaracija, nes platforma pati nusiunčia visus duomenis į VMI, taigi investavimas visiškai pasyvus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *