Skip to content

HeavyFinance metiniai rezultatai

heavyfinance

Pasitikrinam ar po metų traktoriaus tekiniai nenulakstė, nes HeavyFinance nestovėjo vietoje, o per šiek tiek daugiau nei metus paskolino beveik 16 mln. Eur įvairiems ūkio subjektams – miškininkams, grūdininkams, galvijų augintojams, uogų ir grybų verslus vystančioms įmonėms, vyndariams. Spektras margas – tikrai margesnis už didžiojo margojo genio plunksnas.

HeavyFinance metiniai rezultatai

Uždarbis. Taip paprastai per metus surinkau 590 Eur. Šią sumą skelčiau į dvi dalis: į palūkas ir kita. Kita sudaro cashback ir referral politikos naudos. Tai tokiu atveju santykis: palūkanos 93 proc.; kita 7 proc. Gal būtų tikslas, jog cachback ir referral naudos padengtų GPM mokestį? Atrodytų solidu, bet nesam pardavėjai, todėl reiktų manyti, jog šios papildomos naudos su laiku susitrauks iki keletos procentų nuo viso uždarbio.

Paskolų kokybė

Paskolų kokybė. Paskolų kokybė tai nėra ką lyginti su EstateGuru. Turiu vėlavimų, apie kuriuos jau informuoti antstoliai ir pradėti turto perėmimo procesai. Labai įdomu bus stebėti kada defaultinės paskolos apsuks ratą: default > antstolis > varžytinės > pinigai. Viena aišku su turto įkeistom paskolom, kažkokia dalis pinigų sugrįš greičiau negu su vartojimo paskolomis. Savy ir FinBee turiu paskolų, kurios kaba nuo 2015 m. tik su keletu mokėjimu. Priminsiu dabar 2022 m.

Portfelios ir uždarbio tolygus augimas

Išveskime rodiklį – kiek 1.000 Eur investuotų ir laikomų HeavyFinance kas mėnesį generuoja uždarbio. Taigi, jeigu skolinu ūkininkams 1.000 Eur, tai per mėnesį refinansuodamas gausiu po 8 Eur. per mėnesį. O skolindamas EstateGuru platformoje iš kiekvieno investuoto 1.000 Eur galiu tikėtis 6 Eur per mėnesį. Per FinBee platformą rezultatas yra daugiau negu 10 Eur per mėnesį už kiekvieną investuotą 1.000 Eur.

Rezultatai kuo puikiausiai koreliuoja su kiekvienos P2P platformos rizikos lygiu.

HeavyFinance investuoju dabar po 500 Eur dėl kiek didesnių palūkanų, nes platforma taiko palūkanų laiptus. Kuo daugiau per kartą investuojama į vieną paskolą tuo didesnės gautinos palūkanos.

Rizikos. Atsisakiau pas Juozapą”Pilvui amen” kepsniukų – taip ir rizikos apetitas sumažėjo. O gaila kai vynioji į save tokį maistą ausys raitosi. Su rizika analogiškai – aukšta rizika, bevalgant norisi daugiau, pulsas kylas, eurai akyse žiba. Čia laikausi dietos – kreditus renkuosi A, B rizikos lygio. Pilnai su įkeistu turtu. LTV (Loan to value) mažiau negu 60 proc. Todėl man paskolos iki 15.000 Eur nepasiekiamos, nes jos dalinamos su asmenine atsakomybe, dažnu atveju nereikalaujant jokio turto įkeitimo.

Mano keturiom akim žiūrint, P2P po truputį praranda žavesį, nors metiniai rezultatai atrodo sveiki, brandūs. Dažnu atveju šitoj rinkoj dėl varpos reikia kurt kombainą. Kalbu apie P2P krepšelio valdymą, priežiūrą palyginus su tuo kokia grąža. Čia toks hobis. Seniau rezultatai buvo nerealūs, aukso amžius, o dabar rinka suaugo. Laikai pasikeitė.

Pamedituot reikia šiuo klausimu žiemkenčių lauke.

10 komentarai “HeavyFinance metiniai rezultatai”

 1. ,,Mano keturiom akim žiūrint, P2P po truputį praranda žavesį, nors metiniai rezultatai atrodo sveiki, brandūs. Dažnu atveju šitoj rinkoj dėl varpos reikia kurt kombainą. Kalbu apie P2P krepšelio valdymą, priežiūrą palyginus su tuo kokia grąža. Čia toks hobis. Seniau rezultatai buvo nerealūs, aukso amžius, o dabar rinka suaugo. Laikai pasikeitė.„ -lygiai taip P2P rinką matau ir aš. Pasidžiaukim, kad buvom joje josios pradžioj ir džiaugėmės palūkanom.

  1. Pats skaičiau, rizikingai šoksi į bangas. Iš P2P nersi į egzotiškus kripto Karibus? 🙂
   Kaip sekasi pardavinėti FinBee portfelį? Nes aš jį aktyviai pardavinėju. Kai pranešiau FinBee administracijai, jog nutraukiu sutartį – gavau informaciją, kuri mane užkabino. Jog po sutarties nutraukimo, t.y. 2022 m sausio pab. FinBee iš paskolų sukritusias kredito dalis, palūkanas, delspinigius ir kitas įplaukas grąžins kartą per ketvirtį. Tai mano atveju gavosi, jog FinBee ketvirčiui užšaldyčiau po 1.000 Eur. Tai aš operatyviai susizgribau naikinti portfelį ir paleist viską į antrinę rinką.
   Noras likti su 1.500 Eur vasario pradžioje FinBee platformoje. Geriausiu atveju parduot visas nevėluojančias paskolas.

 2. Na aš asmeniškai į Finbee toliau aktyviai investuoju kadangi alternatyvų nėra daug. Pritarsiu kad 1000e generuoja 10e+. Nenurašyčiau ir PK kur 1000e generuoja 11.58eur. šiam momentui aišku ten problema pasidarė, kad paskolų trūkumas. Kažkaip kai pagalvoji nors ilgai užtrunka išieškojimas ir t.t. O koks realiai skirtumas vistiek greitai nesiruoši ištraukti lauk tų pinigų tai gal geriau prisiimti didesnę riziką.

  1. Visokių minčių buvo. Bet priėmiau atsitraukimo strategiją. Riziką galbūt man per didelė, nauda ribota be užstato. Detaliau apie FinBee motyvus pasidalinsiu ateinančiame straipsnelyje.
   Kai kas tik dabar atranda P2P ir tai tikrai yra nuostabus ir lengvai perprantamas investicinis įrankis. Su juo viskas gerai.
   Be to, džiugu, jog skaičiai sueina 🙂

 3. Koks jūsų referal slalptažodis HeavyFinance pltaformoje? Panaudosiu ir užsiregistruosiu pas juos, gausite procentą.
  Apžvalgą rašėte sausį, o kaip dabar – viduryje vasaros, ar tenkina jus HeavyFinance rezultatai? Ir ar jie tik Lietuvos ūkiams skolina (kas būtų negerai, smulkmė)?

  1. Jei pasirinkote Lemonway – matysite tik LT ukiams skirtas paskolas
   Jei Paysera – LT, LV , PL , PT , BG

 4. Sveiki,
  Dabar situacija pasikeitė 🙂
  Portfelis 15.000 Eur: 12.000 laiku, 1.000 iki 30d., 500 iki 60d. 1.500 virš 60d.
  Dabar investuoju į A arba A+ paskolas ir investuoju min. po 500 Eur, jog gaučiau didesnes palūkanas.
  Per šiuos metus iki šios akimirkos gavau 720 Eur. Tai grubiai po 100 Eur per mėnesį palūkanų prieš mokesčius. Kas man atrodo labai gerai, bet kiekvienas vertinam pagal savo rizikos ir pelno suvokimo prizmę.
  Referalas https://heavyfinance.com/register?referral=HF371578

  1. Labas,

   Ar nera problemu su ismokejimu uz promo kodus ? Pas mane bent kelios paskolos uz kurias negaunu jau pora menesiu.

   1. Sveikas, Mantai,
    Taip atidžiai neseku jog atsakyčiau tiksliai – šiais metais tik į kelias paskolas su promo investavau, tai grįžo 13 Eur. Dabar man kas mėnesį pavyksta investuoti tik į vieną paskolą. Metu po 500 Eur ir dedu ten kur dažnu atveju suinvestuojama labai gretai, tad ten promo nesuteikiami.
    Jeigu yra kažkokių neatitikų drąsiai rašyti HeavyFinance – žmonės bendraujantys ir jeigu kažkokios techninės klaidos ištaisys, jeigu kažkas kitaip juda – paaiškins algoritmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *