Skip to content

Seneliuk, kaip tau sekasi? 2021 m. balandžio rezultatai

Šeimos finansiniai rezultatai 2021 balandis

Nežinau nei vieno, kuriam nesisektų šiais metais – nu jeigu jau šiais metais investuojant nudegėt, tai gal reiktų liautis investavus. Karšta karšta metų pradžia – visi popieriai on fire, ko nepasakysi apie balandžio mėnesį, nes spirgina snaigės nors tu pasiusk, žmogau.

Gyvenimas

Gyvenimas gražus, o mes įsimylėję… Iš dainos žodžių neišimti. Ir tikrai viskas puiku. Sode pasikrapštėm, patobulinom kiemą ir pliumt keli šimtai eurasikų prie namo savikainos. Jeigu kraustysimės į kitą fazendą, tai vargu ar su medžiais ir vaiskrūmiais.

NT nuomai

Fyt fyt ir nuomoninko nebeliko. Puikus žmogus – visiškai nuoširdžiai linkiu jam sėkmės!

Ką gi bandysim sukti laimės ratą antrą kartą. Imsiuos šitos temos rimtai ir iš peties. Norai didesni, atsirado lašelis patirties, tad reklama eis visais kanalais Facebook, aruodas, domoplius, skelbiu. Noriu pagaut reikiamą nuomoninką. O kaip seksis ir kokie rezultatai, manau, jau kitas įrašas, nes tikėtina, bus pokyčių.

Teks nuvykti padaryt generalinę tvarką, gal kokį varžtą priveržti.

Reziumuojant per 2021 metus pajamos iš NT nuomos 1.800 Eur prieš mokesčius.

Likvidus turtas

Kaip nurėžta – bemaž sulig nuliu kabu. Su 55 eurais pradedu gegužę. Čia jau extreme.

Nieko nuostabaus, nes mokesčiams GPM, PSD ir VSD sumokėta 1.664 Eur, paskoloms 1.711 Eur ir P2P 1.574 Eur. Kur dar kasdienės išlaidos. Jau tikrai buvo kiek per stripriai. Neaišku, koks bus kitas mėnuo, bet reiks stabilizuotis, nes balandis buvo trileris. Gegužė tebūnie romantika.

Finansinė pagalvė

Dar vienas 100 Eur atidėta. Liko dar 400 Eur iki kito indėlio pakrovimo. Kiekvienas 100 Eur įnašas mane priartina prie tikslo 0,8 proc. Atrodo lėtai. Labai lėtai, čia ir koncentraciją tokiose varžybose gali pamesti. Baisiai laukiu kai uždarysiu NT paskolą ir galėsiu atidėti po 300 Eur kas mėnėsį. O gal reiks atidėti po visus 500 Eur ir kiekvieną mielą mėnesį padėti po indėlį. Bet pirmiausia padengiam kreditą.

Esu girdėjęs apie startuolį raisin.com. Šio startuolio principas, jog galima rasti indėlių pasiūlymus Europoje. Patikrinau ir nusivyliau. Palūkanos žemos, įnašai dideli. Tiek iš to startuolio – indeliai.lt you rock.

Sukaupta 2.814 Eur, tikslas 12.850 Eur. Apie mano planą galite paskaityti čia.

Vaikų ateitis

Užjudėjo Šiaulių bankas, net dividendų pabarstė 9,95 Eur – panašu kaip akcija Rimi lentynoje. Kitą mėnesį suinvestuosim. Nekeičiam krypties viskas smagiai juda į Šiaurę.

Vaikų fondai – Šiaulių bankas ir ETFMatic

Šiaulių banko akcijų nupirkta iš viso 2122. Jos vertos 1.250 Eur. O 2122 akcijos buvo nupirktos už 932 Eur.

Padėta dar 140 Eur.

Pensija

Aha, mane jau jaučiu, kaip ima spausti mintis apie III pakopos gyvybės draudimo fondą. Kažkaip noriu skuost iš ten. Reikia susikaupti – parašyt laišką VMI, Swedbank’iui – pasiklausti kaip jie interpretuotų, jeigu aš viską parduočiau išeičiau su visu krepšeliu į kitą fondą. Ar reiks grąžinti GPM mokesčius? Kaip traktuojami tokie judėjimai? Nepasilieku nė cento ant meduolių, bet neaišku, kaip pagal įstatymo raidę tokios transakcijos interpretuojamos.

Dar nepritraukėm iki 30.000 Eur. Šiandien pensijų fondai verti 29.735 Eur.

Įnešta į pensijų fondus 289 Eur.

P2P

Misija įgyvendinta – visi trys portfeliai suvienodinti dabar tik rebalansavimo darbai. FinBee, EstateGuru ir HeavyFinance nuo šiol sudaro po 1/3 bendro P2P krepšelio.

Per balanduką investuota dar 1.574 Eur.

Grynų palūkanų gauta 76 Eur. Portfelio dydis 12.947 Eur eliminavus daugiau negu 90 d. vėluojančias. O tokių turiu 1.399 Eur (Savy 296 Eur, Finbee 1.103 Eur).

12.947 Eur P2P portfelį valdžiau 2016 m. antroje pusėje – prieš 5 metus.

Suinvestuota, bet su statusu pending FinBee 110 Eur, HeavyFinance 200 Eur, EstateGuru 707 Eur.

P.S. nuorodos į P2P operatorius referalinės.

VP

Reiktų pradėti kibint šitą sritį. Bet ką daryti kai P2P generuoja apčiuopiamas pasyvias pajamas nuo portfelio vertės… Bent jau po kelis šimtus eurų, manau, būtų smagu nukreipti į ETF ar fondą, ar Baltijos šalių akcijas. Teks imt pieštuką ir sąsiuvinį. Papiešim skaičius.

Portfelis nekinta nuo jau metus nuo 2020 kovo. Nupirkta Shell akcijų.

Egzotika

Kaip taško šita turto klasė. Nesuprantu aš jos… Skaitau, domiuos, bet pasaulis išprotėjęs.

Per mėnesį augom nuo 509 iki 743 eurų. Nonsense. Žmogus greit gali pamesti galvą nuo tokių augimų.

Įsipareigojimai

Idealus mėnuo buvo. Viskas virš plano. Vien paskolos dalims nukreipta 1.711 Eur. Kitą mėnesį laikysim panašų tempą.

Paskolos likutis, kurį siekiu padengi 19.267 Eur. Grąžinant po 1.400 Eur per mėnesį šitos paskolos dengimui – ją pilnai padengčiau po 14 mėnėsių, t.y. 2022 m. birželį. Toks tikslas ir yra, jog vasarą kuomet gražus oras galėčiau su flip flopais ir sombrero nupėdint pas antstolius ir išregistruot turtą iš hipotekos.

Bendrai šiuos metus noriu užbaigti palindęs po 40.000 Eur skolos kartele.

Suma summarum

Kadangi užbaigiau savo apybraižas – exceliukas nėra tobulas, bet viskas ženkliai aiškiau negu buvo prieš besočių erą.

Baladžio rezultatai

Darbai, kuriuos noriu nudirbti per gegužę:

  1. Išsiaiškinti dėl III pakopos investicinio gyvybės draudimo. Jeigu perkeliu visas lėšas į kitą fondą ar reikia grąžinti GPM?
  2. Išsikeliu tikslus Investicinei daliai. Visoms sritims iki 2025 m. pabaigos.

Lekiu pasportuoti – turiu ir čia ambicijų. Einam judint bulkas!

2 komentarai “Seneliuk, kaip tau sekasi? 2021 m. balandžio rezultatai”

    1. Nordstreet – nesu apsilankęs pas šį operatorių. Aš didelių studijų neatlikinėjau rinkadamasis, į kurią NT P2P platformą investuoti. Manau, čia iš lupų į lupas mane pasiekė žinia apie estateguru.
      Jūsų vietoje atsidaryčiau statistiką ir pasitikrinčiau ką rodo skaičiai, paskaityčiau komentarus. Nors, manau, didelių skirtumų, pranašumų nerasite. Viskas dabar rinkos sąlygomis. Kalba galbūt eina apie pasitikėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *